W PZU dbamy o to, co jest ważne w życiu Polaków. Słuchamy ludzi.

Zaśpiewaj o tym, co jest najważniejsze dla Ciebie i weź udział w naszym spocie. #PZUZawszeZWami

#PZUZawszeZWami

W PZU jesteśmy zawsze blisko ludzi. Pomagamy w czasie klęsk żywiołowych oraz w pandemii. Angażujemy się w poprawę bezpieczeństwa na drogach i promujemy profilaktykę zdrowia. Jesteśmy z Polakami, na dobre i na złe. Chcemy posłuchać co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze. Wyśpiewaj co Ci w duszy gra, a my przygotujemy wspólny spot pokazujący siłę Polaków i nasze wsparcie.

Zasady:

  1. Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, nagraj swoją interpretację piosenki „Podaruj mi trochę słońca”, ale użyj słów, które pokażą nam, co jest dla Ciebie w życiu ważne. Na przykład: „Podaruj mi trochę uwagi, podaruj mi trochę szczęścia, podaruj mi trochę miłości ” itp.
  2. Wyślij nam nagranie a cappella (czyli bez podkładu muzycznego) w formie video, na którym widać jak śpiewasz piosenkę. Aby Cię zainspirować przygotowaliśmy przykład - posłuchaj Agaty, która śpiewa co jest ważne dla niej.
    Zobacz przykład Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia, zachęcamy do odsłuchania i wykorzystania specjalnie przygotowanej linii melodycznej Odsłuchaj

Każdy, kto wystąpi w spocie otrzyma nowoczesny, bezprzewodowy głośnik marki BOSE.

Życzymy powodzenia i do dzieła!

Weź udział

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, wypełnij formularz

Ups! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.
Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane!
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności